Dag van de groene kinderopvang
20 mei
In mei staat er veel te gebeuren; maak plannen met elkaar, pak je agenda, doe mee!
Op de 3e dinsdag in mei, op 20 mei 2025 organiseert Groen Cement &KO de “Dag van de Groene Kinderopvang” (#DVDGKO). Het is de 11 e editie.
Deze dag heeft een doel: Meer natuurverbondheid voor kinderen én de Groene Kinderopvang zichtbaar maken!
Op deze ‘groene’ dinsdag roepen wij alle kinderopvangorganisaties (kinderdagverblijf, peuterspeelzaal, BSO, gastouderopvang) op om zoveel mogelijk natuur(belevings)activiteiten te doen met de kinderen en met de ouders en dit actief te laten zien aan de buitenwereld. Op deze manier kunnen we gezamenlijk uitdragen dat natuurbeleving en buitenspelen essentieel zijn voor het gezond opgroeien van onze
kinderen. We vragen deze dag extra aandacht voor de verwevenheid tussen natuur en mens en pleiten voor een respectvolle en wederkerige relatie met de natuur.
Voor alle informatie verwijs ik je naar downloads voor de dag van de groene kinderopvang

Programma online mini symposium
- Datum: 7 mei 2025 Tijd: 19:30 – 21:00
- Locatie: Zoom
- Sprekers: Denise Enthoven Mathilde van der Dussen Boswachter en vogelaar (ornitholoog)
Prijs:
- Gratis voor Metselaars
- €15 inclusief btw voor geïnteresseerden

Online Minisymposium: Dag van de Groene Kinderopvang
Datum: 7 mei 2025 | Tijd: 19:30 - 21:00 Locatie: Zoom Sprekers: Denise Enthoven | Mathilde van der Dussen | Boswachter en vogelaar (ornitholoog)
Fotowedstrijd 2025
Dag Van De Groene Kinderopvang
Fotowedstrijd 2025
Dag Van De Groene Kinderopvang